February 2017

Když jsem šťastná, nepíšu

28. february 2017 at 18:14 | Dominique |  Random psaní
Ahoj, ahoj všichni!


Za poslední dobu jsem zjistila, že moje pozdravy jsou originální tím, že vůbec nejsou originální, heh. Takže už bych je měla přestat řešit. XD

Vlastně pořádně nevím, co tu chci psát nebo o čem tu chci psát, ale většina mých pro mě nějakým způsobem "lepších" článků vznikala přesně takhle, za pochodu myšlenek. Jde vlastně o to, že jsem už zase delší dobu nevydala článek. Moje články byly poslední rok spíš smutné, z mého života, vypisování z nějakých mých trápení a dnes, když jsem si sedla k notebooku a řekla si, "možná bych se mohla zase ozvat", že se nemusíte bát a že ještě žiju, tak jsem tu seděla a koukala asi 15 minut na prázdný "Nový článek". Pak mi došlo, jsem šťastná a přesně to je ten problém, (nerouhej se a nestěžuj si tu za něco, co si poslední rok přeješ a konečně se ti to splnilo Dominiko -.-) říkám si. Jsem vlastně šťastná, jako opravdu šťastná, z celého srdce a nejvíc za poslední rok a proto vlastně nemám o čem psát. Jasně, píši takové ty články např. recenze, povídky, tagy, ale to už jen minimum.

Vlastně si říkám, že ze smutku pochází strašně moc kreativních věcí a někteří lidé prostě neumí tvořit tak dobře šťastní, jako když jsou smutní. Kurt Cobain, Amy Winehouse, Remarque a jiní, co snad každý z nás zná čerpali ze smutku, ze špatných věcí, které následně obrátili v dobré. Nevím, kdy bude další článek, ani o čem bude. Třeba moje štěstí nevydrží dlouho a co nevidět tu bude článek s mým "uměleckým" nádechem o tom, jak je život na nic, známe. Nebo taky přijdu na to, kam jinam tu inspiraci dát. Teď jsem aktuálně šťastná, protože mám vše, co by si mohl každý přát. Mám své přátele, vím, kdo jsou pro mě ti důležití a proč, vím, že jsou všichni správnou součástí mého života. Mám svou rodinu. Lásku ze všech stran a nezáleží mi na lidech, kterým nikdy nezáleželo na mně. Čekají mě sice přijímačky na střední školu, to jo, to bude asi kus práce a nervů, ale já to zvládnu. Držte mi všichni palce, ať mě to štěstí zase neopustí.

A všem, co to právě čtěte: miluju vás! Za to, že si vždycky najdete čas, chuť, přečíst si pár řádků od holky, která stále neví, kdo je. Jste krásní, chytří, nadaní a do budoucna vám všem přeji jen to nejlepší. ♥

Tak snad brzy nashle.Recenze: Dívka ve vlaku - The Girl on the Train (#13)

1. february 2017 at 13:42 | Dominique |  Recenze na knihy
Pěkný den přeji. :)

K letošním Vánocům jsem dostala všeho všudy dvě knížky. Je mi často řečeno, že kupovat knížky je pro mě zbytečnost, protože každou zhltnu do dvou dnů. Letos jsem dostala knihy Dívka v ledu a Dívka ve vlaku. Recenzi budu dnes psát o Dívce ve vlaku, protože si myslím, že o ni bylo letos více slyšet a slyšela jsem, že snad má být film, na který se určitě půjdu do kina podívat. :)