Rok 2017

31. december 2016 at 14:31 | Dominique |  Dominique's talk
Krásný večer. :)
Myslím, že jako jedno z hlavních předsevzetí bych si měla dát "vymyslet nějaký originální pozdrav na začátku článků".
Dnešní článek plánuji trochu povídací, takže se pohodlně usaďte, udělejte si čaj, popřípadě popcorn. :D Článek bude vlastně celý z velké části o roce 2017. Co se týče jak blogu, tak mého osobního života. Možná bych chtěla udělat nějaké změny v chodu blogu a podobně, možná také v aktivitě. To vše se dozvíte v celém článku. :)


- Začala bych vlastně asi tím důležitějším a to je to, co se bude dít, měnit na blogu. Především plánuji nový layout/design blogu, protože v novém roce se vlastně většina z nás snaží začít něco s "čistým štítem" a proto bych chtěla začít s čistým štítem i u layoutu, který by tu doufám mohl zůstat déle,protože na následující 4 měsíce počítám s tím, že na blog moc času nebude. Design by měl být asi nějaký jednoduchý, vystihující můj blog i mě a doufám, že bude pro vás i přehledný.

- Také bych ráda udělala kontrolu affiliates, protože v roce 2016 vlastně hodně z mých affs blog zrušilo či odešlo
nebo prostě přestali obíhat a tak bych si v tom chtěla udělat pořádek. Kontroly moc nemusím, protože nerada
někoho z affs "vyhazuju" i když mám jejich blog třeba ráda a i přesto, že už potom nejsme affs, stále ho čtu a pravidelně na něj chodím, jen se bohužel nezapíše v kontrole.

- Další hodně pravděpodobná změna na blogu bude asi menší aktivita. Například obíhání affs, psaní článků a tak podobně. Vím, že už teď to není žádná sláva, ale prostě a jednoduše se přiznávám, že píši nejen když je čas, ale hlavně chuť. Nerada píši články, prostě jen z povinnosti, abych něco napsala a vlastně to nemá žádný hlubší smysl. Menší aktivita bude hlavně proto, že mě následující leden až duben čeká příprava na přijímačky, hodně učení kvůli dobrému vysvědčení a hlavně samotné přijímačky. Takže za to se předem všem moc omlouvám.

↓Ta méně důležitá a zajímavá část článku↓

Pak tu jsou tedy změni a hlavně moje předsevzetí na nadcházející rok 2017. Od nového roku očekávám snad hodně pozitivních změn, ale kdyby bylo všechno růžové, to by nebyl život, takže určitě očekávám i nějaké špatné zážitky. U nich ale doufám, že nebudou tak strašné a rozhodující jako tento rok. Nikdy jsem nebyla moc fanda předsevzetí, protože jsem věděla, že je nikdy nedodržím. Tento rok bych řekla, že mám o malinko větší vůli, tak bych si mohla nějaké to předsevzetí dát a snad se mi podaří něco z toho splnit a až budu na konci roku 2017 číst tenhle v budoucnu již starý článek, budu pyšná, že jsem něco z toho splnila. :)

• Jedno z mých předsevzetí je hlavně přečíst hodně knih. Čtení mě baví, ale málokdy na něj mám čas a chuť. K Vánocům jsem dostala dvě knihy, Dívku v ledu a Dívku ve vlaku, z toho mám Dívku v ledu už přečtenou a pročítám se Dívkou ve vlaku a proto doufám, že v roce 2017 bude těch knih mnohem víc!

• Druhé je asi časté u hodně lidí a to je zhubnout. Už před Vánoci jsem se byla podívat v jednom fitku, které mi doporučila moje kamarádka a moc se mi v něm líbilo. Byla tam příjemná hudba, příjemný trenér a spoustu vybavení. A jelikož jsem měla na Štědrý den narozeniny, tak přesně do toho fitka jsem dostala voucher, který se chystám brzo využít a už se moc těším! Nejde mi jen o to hubnutí, ale vlastně i o tu duševní pohodu, fyzické zdraví a ten pocit, že dělám něco pro sebe.

• Za třetí tu mám asi to učení, hodně se učit, abych zvládla přijímačky levou zadní a dostala se na školu, kterou si přeji. :) To je spíš i takové přání než předsevzetí. :D :)

• Moje čtvrté a zároveň poslední větší předsevzetí (víc bych ji asi nezvládla XD) je přestat být líná, huh přiznání blogerů? Jelikož jsem v hodně věcech líný člověk. Například v mém pokoji je přes rok permanentní bordel, to samé mám v učení, takže bych se sebou měla začít honem rychle něco dělat. :D

A co vy? Máte nějaká předsevzetí? :) 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katka Katka | Web | 1. january 2017 at 14:12 | React

To je skvělé! Na nový layout se moc těším, jinak já ho mám taky v plánu :D.
Kontrolu affs chápu, snad ji nepřehlédnu, protože vím, že nepatřím zrovna k těm nejvzornějším affs :(.
A menší aktivitě se nedivím, holt skutečný život dává zabrat, co naděláme, hlavně, že hvilka a chuť na blog stále jsou
.
Ty přezevzetí sis vybrala dobře, držím palce ať se ti je podaří doržet. Knihy jsou úžasné a mě štve, že kvůli škole teď stále čtu jen ty odborné a úplně mě to otrávilo. Stýská se mi po těch "obyčejných" :(. Hubnutí je taky super, když se to nepřehání. Já bych to též potřebovala, ale fitko není  teď vzhledem k mé životní situaci možné, nicméně véceméně se poslendí dobou stravuji vegansky, tak to třeba alespoň nějaký vliv mít bude, ikdyž ten pohyb je na tohle nej. U toho ostatního bych se taky měla inspirovat :D

2 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 3. january 2017 at 17:59 | React

Já si dala svoje netradiční předsevzetí a celkově první předsevzetí za svůj život. A ještě k tomu až druhého :D (více v novém článku na blogu, samozřejmě (už tam je, btw.):D)
JInak přeji hodně štěstí s předsevzetími a tedy s budoucími přijímačkami :)

3 Nikys Nikys | Web | 7. january 2017 at 16:48 | React

Upřímně já měla předsevzetí vždy, ale nikdy jsem ho nijak extra nesplnila. Prto jsem se letos rozhodla vypracovat netradiční článek na moje předsevzetí do roku 2017 a to tak, že jsem si natočila video a uvidím, jestli splním nebo ne :D

4 Baryn Baryn | Web | 9. january 2017 at 20:20 | React

Úvod mě pobavil. :D Jsem zvědavá, s jakým pozdravem vyrukuješ u dalšího článku. :)
Přečíst hodně knih bych chtěla taky... ale ve výslekdu se potřebuju dokopat k prvním dvěma, které mi brzdí seznam. Dala jsem je na první místa, neboť jsou to dárky, ale jaksi se mi do nich nechce. :D Tak snad tobě to předsevzetí půjde plnit lépe. :D

5 Smilee Smilee | Web | 22. january 2017 at 17:06 | React

Přesně tyhle předsevzetí si dávám každý rok. Nejsem si jistá, jestli to pro mě funguje, ale nemůžu si prostě pomoct xD
Číst hodně knih je jedno z mých velkých předsevzetí, jelikož se cítím špatně jak moc to zanedbávám. Dřív jsem byla úplný magor do čtení a teď čtu několik měsíců jednu blbou knihu. Je mi to celkem líto, jelikož mám knihovnu plnou knih, které jsou přečtené jen z půlky nebo nenačnuté. Jenže nedokážu se k tomu odhodlat.
Hubnutí. Every second. Every hour. Every day. To si opakuji neustále. Do fitka by mě asi nikdo nedostal, jelikož bych nezvládla cvičit před tolika lidmi a prostě by to bylo nepříjemné. Mé fitko je taneční parket a musím říct, že je to fakt náročný. S cvičením ale nemám skoro žádná problém. To spíš s jídlem hodně zápasím. Jsem ten člověk, kterému se musí pořád připomínat aby jedl, jelikož na to dokážu úplně zapomenout. Potom můžu cvičit jak blázen a nic se nestane, protože nemám skoro žádnou energii.
Jinak souhlasím s tím, co jsi napsala. Dělám to hlavně proto, abych se konečně cítila dobře ve své kůži a kvůli svému zdraví. Takže ti hodně držím palce! Určitě to zvládneš.
S učením jsem to už ale vzdala. Snažím se na školu tolik nesrat, ale když jasně vidím, že mě to jen a jen stresuje, přestanu si s tím dělat starosti. U některých věcí to prostě nemá cenu.
Jinak přeji hodně štěstí a ať se ti rok 2017 vydaří :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement