Ty víš kdo.

13. november 2016 at 20:42 | Dominique |  Téma týdne
Uhm...takže, ahoj?
Já, já vlastně vůbec nevím, co psát. Jestli omluvu, že teď na blog celkem kašlu nebo prostě budeme dělat jakoby nic a budu se věnovat tématu týdne. Téma týdne je "Ty víš kdo". Mně se při tom vybaví spoustu věcí, třeba to, že teď každou sobotu jede v televizi Harry Potter, kterého si nenechám ujít a kde se vyskytuje "ty víš kdo" jako pojmenování pro Lorda Voldemorta, ale whatever. :D Nebo se mi vybaví taky to, o čem tu budu dneska psát a o kom vlastně píšu poslední dobu pořád... Docela jsem se bála, aby vás ty články nenudily nebo neotravovaly, protože jsou v podstatě pořád o tom samém. Ale dostala jsem od vás poměrně dost pozitivních komentářů a ohlasů, tak mě snad neukamenujete, když tomu věnuju ještě jeden článek. Beztak jich ještě bude víc jak jeden, ale psst. Je zvláštní psát téma týdne, když je neděle, ale co, lepší pozdě, než nikdy. :)


"Ty víš kdo se na tebe dívá, ty víš kdo tě hledal, ty víš kdo tamhle stojí, ty víš kdo má holku, ty víš kdo přijde."
Přesně okolo tohohle se točí můj život. Ty víš kdo, je pro mě už přes půl roku kluk s těma nejkrásnějšíma hnědýma očima a nejzářivějším úsměvem, co jsem kdy viděla. Jsou jeho oči fakt tak úžasný? Byl vlastně tak skvělej? Bylo to vůbec všechno takový usměvavý, jak se zdá? Nebo vzpomínky zkreslujou?

Ty víš kdo je hrozně univerzální označení. Může to být označení pro holku ze třídy, co nemáte rádi, holku vašeho kamaráda nebo v mém případě, pro kluka, kterého milujete. Ty víš kdo může být kdokoliv a to je na tom to pozitivní.
Proč říkáme "ty víš kdo" místo jména té dané osoby? Bojíme se? Stydíme se vyslovit jeho jméno? Bolí nás to? Nevím, jestli má být tenhle článek o vylévání citů nebo o čem vlastně. Já se asi bojím. Mám pro něj speciální jména, které pochopí jen pár mých kamarádek, neříkám mu jménem. Kdybych řekla jeho jméno, vrátí se mi všechny vzpomínky na to, jak jsem na něj tak volala, jak jsem mu jeho jméno brečela do mikiny pokaždé, když se něco pokazilo, jak on říkal to mé. Všechno by bylo zpět. Je zbytečné zabývat se něčím, co už bylo. Co se stalo, stalo se. NIKDO s tím nic nenadělá. Měla bych se přenést přes to, co se stalo. Ale proč to nedokážu? Je to snad tím, že byl jediný, komu jsem kdy nemusela nic vysvětlovat, komu stačil jeden pohled do mých očí a nemusel se ptát. Proč zrovna u něj? Proč jsem to musela schytat já? Každý člověk nám má do života něco přinést, něco nás naučit. Myslela jsem si, že ale v tom pozitivním smyslu. Nechtěla jsem se naučit už nikomu tolik nevěřit, už se s nikým tolik nesmát, už nikomu tolik neříct. Nechtěla jsem to. Proč osud posílá do cesty takové lidi, počká, až si je připoutáme a potom nám je vezme? Jsem z toho děsně naštvaná a smutná a zase naštvaná. Kdybych mohla předtím něco udělat jinak, udělám to, ale nelituji ani jediného okamžiku, kdy jsem mohla být, ty víš s kým a kdy tu pro mě mohl ty víš kdo být a já pro něj. Jsem tak naštvaná, nevím na koho, ale vím, proč. A i když jsem za to všechno naštvaná a smutná, děkuju. Děkuju, že jsem to mohla zažít. Děkuju, že vím, jaké to je. Přesto to nikdy nebude za mnou. Ty víš kdo bude stále ten jediný, mám ho v srdci.

Tímto se s vámi loučím a doufám, že se určitě "uvidíme" u dalšího článku, co už nebude tak nudný, dlouhý, emotivní.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Kinder Bueno Kinder Bueno | 13. november 2016 at 20:55 | React

Chceš získat balíček Kinder Bueno zdarma? Jen za složení skládačky? Pošlou Ti ho až domů! Je to jen pár minut se zaregistrovat, poskládat všechny dílky a balíček Kinder Bueno je Tvůj! Neváhej a zapoj se! Soutěž trvá ještě pár dní, tak ji nepropásni! Balíček Kinder Bueno zdarma za pár minutek Tvého času je super! http://www.kbdilky.forcom.cz/?inviteid=451774

2 Monica. Monica. | Web | 14. november 2016 at 16:01 | React

Nudná a dlouhý? To ani náhodou. Vzpomínky zkreslujou? Asi to bude pravda, a hlavně časem vyblednou. Všechny, ať se snažíš sebevíc, a to mě fakt děsí. Já si ani neuvědomuju, že bych někdy někoho nazývala "ty víš kdo", ale když o tom tak uvažuju, asi bych to říkala proto, aby to nebolelo. Naštěstí jsem momentálně ve stavu, kdy to nebolí, takže zaplať pánbůh.
Někdy si říkám, proč ksakru ty hezký vztahy musí skončit. Když je těm lidem spolu tak dobře a najednou, jako by se neznali. Je to docela na nic, ale takovej asi život je.

3 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 20. november 2016 at 10:12 | React

Mluvíš mi z duše, tak moc mi mluvíš z duše. Já mám taky svého "Ty víš, kdo" už krátce přes rok, přibližně před rokem jsem si řekla, že ho mám prostě ráda a od té doby to všechno bolí. Prostě fakt mluvíš pravdu a nudný? Pff. - Je to nádherný.

4 Emmy* Emmy* | Email | Web | 20. november 2016 at 13:59 | React

Kdysi jsem měla kamarádku, která takhle oslovovala svého vyvoleného a hádejte, co se stalo, vůbec nevěděl, že existuje.. 😐... Já jsem zastánce toho mluvit s někým narovinu, stačí přijít a říct: ,,Hey frajere, líbíš se mi." a podle odpovědi alespoň budeš vědět jak jsi na tom... Strach ze jména posiluje pouze jeho nositele 😍😍 (btw. Harry Potter - taky na to teď každý den koukám) 😍

5 Baryn Baryn | Web | 21. november 2016 at 13:20 | React

Mně taky hned vytanul na mysli Voldemort. :D O nikom jiném jsem nikdy neměla potřebu prohlásit "ty víš kdo" a s nikým jiným to nemám tak moc spjaté. :D Líbí se mi tvé zamyšlení nad tím, proč používáme tohle označení ... abychom se vyhnuli pravému jménu. Strach asi většinou vítězí, jak to tak je i u Voldemorta, ale vím, že kamarádka, když o někom řekla "no, prostě ty víš kdo...", myslím tím prostě "nemá cenu plejtvat slovy na takovýho blba, však víš..." :D

6 Papája Papája | Web | 13. december 2016 at 18:07 | React

jsou období v životě, která se točí okolo nějakého člověka ... např. okolo mámy, tebe, přítele, dítěte...

ale Ty víš kdo bude vždy Voldemort :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement