August 2016

if i stay

21. august 2016 at 15:49 | Dominique |  Hauls
Hezký den přeju.

Dneska to bude takový random článek, protože jsem měla prostě chuť o tom napsat. Takže předem nezaručuju, že tenhle článek bude 1) mít smysl, 2) za něco stát. Je to o knize, kterou jsem si nedávno pořídila a je něčím zvláštní, takováhle kniha je v moji knihovně první a doufám, že ne poslední. Jedná se o knihu, která byla zfilmována a většina z Vás ten film už asi viděla, slyšela o něm nebo dokonce knihu četla. Jedná se o film a knihu If I Stay/Zůstaň se mnou.

Recenze: Dcera - The Heir (#12)

18. august 2016 at 15:47 | Dominique |  Recenze na knihy
Krásné čtvrteční odpoledne všem! :) Už jen jeden den a pro všechny zase konečně pátek, že?

Dnes jsem oprášila další "starší" rubriku zabývající se četbou a knihami obecně. Je to rubrika, kde jde vlastně o recenzi na danou knihu. Že vždy, když přečtu nějakou knihu, napíšu nějak stručně o čem je a poté svůj vlastní názor, dojem apd. Nějakou delší knihu jsem nečetla už opravdu dlouho, naposledy to byla kniha "Dopisy na konec světa", která patří mezi mé oblíbené. A teď se přihlaste, kdo zná Selekci? Je to série zatím 4 knih ve kterých jde hlavně o takovou soutěž zvanou Selekce, kde si princ vybere svou nastávající pomocí soutěže a později je kniha o jeho dceři, která si stejně jako on musí vybrat mezi nápadníky. Pro ty, kdo zvažují si knihu koupit nebo půjčit, zkrátka přečíst, je tenhle článek ten pravý. :)

Three weeks of workout... #3

11. august 2016 at 18:08 | Dominique |  My workout
Ahoj všichni! :) (Vymyslím vůbec někdy normální pozdrav? Huh, asi těžko. :D)

Tak jak si užíváte letní prázdniny? A ostatní, co máte brigádu nebo chodíte do práce, tak hodně štěstí. Už jen jeden den a budete moci relaxovat doma na gauči jako my, školáci. :D :) Poslední dobou mám fakt velkou chuť a čas na psaní, ale vůbec jsem nevěděla, o čem bych tu psala. Proto jsem začala projíždět "staré" rubriky, kam jsem už dlouho nic nepsala a našla jsem tuto rubriku "My workout" a opravdu už tu na tohle téma dlouho nic nebylo. I když je v názvu psáno "třetí týden", tak tohle samozřejmě už dávno není třetí týden, co cvičím, ale bylo by nudné Vám popisovat každý můj týden, kdy cvičím, protože je to pořád jedno a to samé. Jednu dobu jsem kvůli zdravotním problémům na chvilku cvičit přestala, proto už necvičím tolik, co předtím, ale ve svém cvičebním plánu jsem si zařadila novou aktivitu, běh.

Jak to zvládám? Co uběhnu? Kdy chodím běhat?
Vše o tom, jak si vedu se dozvíte v celém článku.