April 2016

0.4 Hauls • ROSSMANN

25. april 2016 at 9:00 | Dominique |  Hauls
Krásný den přeji! :)

Venku je pěkně a na mě to působí hrozně optimisticky i když náladu zrovna nemám, ale co, není to konec světa. :D Protože je pondělí a to nemá nikdo rád, tak vám alespoň přeji štěstí do nového týdne a ať vám to rychle uteče a je zase pátek. :) No, takže na úvod dnešního článku, který se bude po delší době týkat nějaké kosmetiky, přesněji haulu i když vím, že haul by se měl dělat s novými věcmi koupenými v zahraničí spíš, ale já prostě od začátku nevěděla, jak bych tu rubriku nazvala lépe. Je oficiálně teda jaro už nějakou tu dobu a proto jsem dělala jarní úklid kosmetiky (to zní celkem divně, většinou se dělá jarní úklid bytu nebo tak, ale já dělám kosmetiku :D) a zjistila jsem, že mi spousta věcí dochází nebo chybí (no dobře, tolik jich zas není). Vydala jsem se do Rossmannu (píše se to tak doufám) a pořídila pár nezbytností, ze kterých jsem byla nadšená a moc se mi líbily. Jestli vás zajímá jaké, dozvíte se to v celém článku. :)

▪ Jsem zpátky?! ↺

23. april 2016 at 13:59 | Dominique |  Dominique's talk
Ahoj všichni!
Přeju krásnou sobotu a doufám, že si užíváte dny volna a někde i hezkého počasí. ☀
Musím říct, že jsem se tady na to všechno už moc těšila! Jak si můžete všimnout, udělala jsem nový layout a doufám, že se líbí. :) Taky jsem vymazala pár rubrik a hodně ostudných starých článků. :D A musím říct těm affs, co tu se mnou byly od začátku, že jste fakt skvělí, protože když si to po sobě tak čtu, co za nesmysly jsem psala tak před dvěma lety, tak vás obdivuji, že jste to vůbec četli a komentovali, protože já bych takový blog nečetla ani za nic. :D


Trochu jsem si odpočinula i od toho blogu a všeho celkově, ale do budoucna neslibuju extra velkou aktivitu, protože brzo bude květen a já budu muset jako každý rok dohánět dobré známky a ani jsem tenhle týden nebyla vůbec ve škole, protože jsem byla nemocná, takže nevím co se tam děje nebo dělo a zápisy jsem si ještě ani neopsala.
To ale neznamená, že tu vůbec nebudu a, že bude akitivita nízká. Budu přednastavovat nové články, tagy apd. Prozradím, že plánuju další a trochu speciální tag. :D

Takže je to oficiální a jsem zpět na blogu! Přes pracovní dny teda budou přednastavené články a obíhání mám v plánu na víkendy nebo když se najde čas v týdnu normálně, ale tím si nejsem jistá. Těším se na vás u dalšího článku a brzo se "uvidíme". :)


►Pozastaveno◄ {Nedostatek času, nový design, plány}

4. april 2016 at 21:18 | Dominique |  Dominique's talk
Aloha všichni!

Doufám, že jste si všichni užili víkend, protože nerada kazím náladu, ale dnes je opět neděle. :D -.- Asi jste si už většina všimli, že tu moc nejsem aktivní, co se týče obíhání, není to nejhorší, ale taky žádná sláva. Moji velice "originální výmluvou" je čas. Nebudu vás tu nudit o faktech, jak probíhá můj den, abych dokázala, že čas vážně nemám. Další z důvodů je taky ten, že začalo jaro, venku je pěkně a ačkoliv jsem měla v pátek v plánu sednout si k počítači a napsat nějaký pěkný článek, strávila jsem den s kamarády, takže to je další problém. Pak tu máme organizaci blogu. Je jedním slovem strašná! Sakra, já jsem ráda, že tu vůbec najdu podle svojí rubriky měsíc starý článek.. :D Proto jsem se rozhodla pro něco jako rekonstrukci rubrik, článků, designu a vlastně všeho. Taky se snad inspiruju u jiných blogů a pokusím se vzhled nějak vylepšit.
Byla bych ráda, kdybyste mě omluvili ze všech kontrol, obíhání, soutěží a tak podobně. Pozastavení nebude trvat nějak moc dlouho, nejdéle měsíc řekla bych. Moc se na vás do budoucna těším, až se vrátím, nikam nezmizím, čekejte mě tu! :) :)