February 2016

0.3 Hauls • ladybio.eu

27. february 2016 at 15:36 | Dominique |  Hauls
Příjemnou skoro jarní sobotu všem!
Ještě nebylo jaro nebo jo? :D Při minulém článku o spolupráci s ladybio.eu jsem psala o produktu, který jsem si na ladybio zakoupila a slíbila jsem vám na něj recenzi. Produkt už vlastním týden a mám ho ozkoušený, takže bych na něj mohla mít už nějaký objektivní názor. Myslím, že se dááme do toho!


#1 Spotify: My favourite playlists

16. february 2016 at 16:25 | Dominique |  Rady a tipy
Příjemné úterý všem! (Tohle už by chtělo originálnější pozdravy... :D)
Poslední dobou mám hroznou chuť psát, ale vůbec mě nic nenapadá, koukala jsem na inspirace na internetu i na vaše blogy, ale nic se mi zrovna nehodilo nebo jak bych to řekla. Potom jsem si ale vzpomněla, jak se píšou takové ty články jako hudba týdne, film týdne, playlist týdne a tak podobně. Protože jsem si teď oblíbila aplikaci Spotify, která jde stáhnout na mobil, tablet, notebook a dokonce i na televizi máme doma Spotify. :D Nejdřív bych vás s touto aplikací chtěla trochu seznámit, kdo by nevěděl, o co jde. :)

Spolupráce s ladybio.eu

14. february 2016 at 12:37 | Dominique |  Spolupráce
Ahoj všichni!
Dnes je 14.února a někteří z vás tedy slaví Valentýn. ♥ Slavíte ho? :) Já jsem se tedy v tenhle zamilovaný den dala do jednoho projektu. Nebo jak to nazvat, projekt či spolupráce? Podstatě to vyjde na stejno. Začala jsem spolupracovat s firmou/e-shopem ladybio, více o tom, jaké to je a seznámení s tímhle fajn e-shopem najdete v celém článku!

Valentýn trochu jinak?

12. february 2016 at 21:09 | Dominique |  Random psaní
Pěkný nemocný pátek všem!
Vážně jsem ráda, že jsem celý týden s obrovskou rýmou a kašlem přežila. Ještě den a přísahám, že by mě to zabilo. :D Co se týče školy, tenhle týden bylo hodně testů a dala jsem do toho všechno, celou kapacitu svého mozku a celý svůj čas, tak doufejme, že se to vyplatí.
Dneska mám vážně obrovskou chuť něco napsat a už od příjezdu ze školy přemýšlím, o čem by to tu mohlo dnes být. A tak mě napadá, že vlastně v neděli je 14.února a všichni zamilovaní i nezamilovaní vědí, co je to za den, Valentýn! Já sice Valentýn nikdy moc nemusela, přijde mi, že když se dva mají rádi mají si to dokazovat každý den, ne jen jeden den v únoru. Ale protože si myslím, že bude letos můj Valentýn pestrý a zábavný, ráda bych vám o svém plánu na tento den napsala. Kdo z vás nemá rád takovéhle články, číst to nemusíte. :) To je k úvodu vše a můžeme začít!

Good friends are like stars. You don't always see them, but you know they're always there

3. february 2016 at 18:34 | Dominique |  Random psaní
Ahoj všichni! :)

Musím se teď opravdu stydět za to, jak málo píšu, ale se školou se teď fakt moc věcí nestíhá. Dlouho jsem přemýšlela, nevěděla, hledala motivaci co napsat, pak mě to při jedné konverzaci na Facebooku napadlo. :D Psala jsem si asi s pěti svými přáteli, potom mi došlo, jak důležití pro mě všichni jsou a jak ráda je mám, proto bych tenhle článek chtěla věnovat jim. :)