January 2016

Prague SaSaZu 23.1.2015

24. january 2016 at 13:29 | Dominique |  Mé zážitky
Po hodně, hodně, hodně dlouhé době ahoj! :) Musím říct, že už mi to fakt chybělo, nebudu se tady asi nějak vymlouvat, proč blog celé tři týdny stál. Bylo hodně učení a když nebylo učení, měla jsem vážně čas, ale místo sezení u počítače jsem si zvolila jít ven s kamarády, takže asi tak. :) Musím se teda trochu politovat, protože ačkoliv jsem na blogu dlouho nebyla zčásti kvůli učení, tak moje vysvědčení nebude vypadat tak, jak bych ho potřebovala, proto doufám, že druhé pololetí dopadne lépe a já se nebudu muset vzdát svoji vysněné střední. Teď už ale k tématu. Včera jsem navštívila Pražský klub Sasazu kde se konal koncert Superstar (přesněji řečeno 8 finalistů).
Pokud někdo letos koukal na Superstar nebo ho zajímá, jak to probíhalo, více bude v celém článku.

Co jsem dostala k Vánocům? - Kosmetika část 1.

3. january 2016 at 18:20 | Dominique |  Fotky
Pěkný večer všem!

Dneska už si fakt připadám jako workoholik (pokud by teda bylo moje povolání blogerka :D). Vymýšlela jsem nový layout blogu na ten leden-únor tak nějak a pořád mu něco chybí, takže nevím, jestli se tu vůbec objeví. Každopádně, co nás dneska čeká? Někde u předchozího článku jsem v komentářích četla, že byste rádi viděli, co jsem dostala k Vánocům. Na tohle téma bude asi víc článků, protože se to budu snažit fotit průběžně a nějak to rozdělit.
Předem se omlouvám za kvalitu fotek, ale je to focené večer, proto jsem použila umělé osvětlení (ok, dobře byla to jenom lampička na čtení, ale i to se počítá,ne? :DD). Klidně se mi v komentářích taky pochlubte, co jste dostali! :)